zmień rozmiar:

E-mail: sekretariat@psp21wch.pl

Opis oferty:

​Drodzy Rodzice
Od wyboru jakiego dokonacie zależy kariera edukacyjna Waszego dziecka, czy będzie chętnie chodziło do szkoły, rozwijało swoje zainteresowania i uzdolnienia, zdobywało wiedzę i umiejętności, kształtowało postawę aktywności, wrażliwości i współpracy.
Nasza szkoła uwzględnia potrzeby uczniów i ich rodziców, nastawiona jest na współpracę ze środowiskiem lokalnym.
Jeżeli chcecie, by Wasze dziecko rozwijało się harmonijnie, czuło się bezpiecznie, optymalnie wykorzystało swój potencjał, zapiszcie je do naszej szkoły!

Oferujemy:
- ciekawe lekcje, prowadzone przez kompetentnych, zaangażowanych nauczycieli,
- przestronne, dobrze wyposażone w sprzęt i pomoce dydaktyczne klasy,
- dwie sale gimnastyczne i salę do gimnastyki korekcyjnej,
- boisko do gier zespołowych,
- plac zabaw,
- salę relaksacyjną dla najmłodszych dzieci,
- dodatkowe zajęcia, pozwalające rozwijać zainteresowania i pasje ( m.in. sportowe, artystyczne, naukowe),
- możliwość korzystania z dobrze wyposażonej biblioteki, czytelni i ICIM /Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej/
- rozwijające zajęcia w przestronnej świetlicy szkolnej,
- obiady w stołówce,
- opiekę pielęgniarki i stomatologa
- dowóz dzieci do szkoły

W szkole działa znany w Wałbrzychu i regionie Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk”, w rozległym atrium odbywają się liczne imprezy i uroczystości, wpisane w niemal trzydziestoletnią tradycję szkoły.

Dostępne miejsca:

Nazwa Opis